Excel pokročilé nástroje - funkce, makra, databáze, kontingenční tabulky, prezentace, přík

Kód: 2475570

Úplný název:

Excel pokročilé nástroje - funkce, makra, databáze, kontingenční tabulky, prezentace, přík (Laurenčík Marek): funkce, marka, databáze, kontingencní tabulky, prezentace, príklady

Autor a popis:

Laurenčík Marek, Grada, 224 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Dostáváte do rukou to nejlepší z tabulkového kalkulátoru Excelu. Každému pokročilému uživateli, který používá Excel denně ke své práci, odpovídá tato kniha na nejčastěji řešené problémy. K nim patří bezesporu tvorba tabulek, souvisejících s obchodní a řídicí a analytickou činností: účetnictví, evidence, různé výkazy, předpovědi, analýza dat, používání vzorců, vnořených funkcí i složitějších výpočtů apod. S tvorbou tabulek dále úzce souvisí příprava různých typů výstupů a naopak importování dat z externích zdrojů. S výpočty, funkcemi a analýzou dat souvisí další možnosti pokročilého formátování, zejména úprava zobrazení údajů v buňkách a podmíněné formátování, které výrazně přispívá k přehlednosti a dokonalosti vytvořených tabulek. Ke kompletní přípravě sešitu s klíčovými obchodními daty jsou nezbytné prvky ochrany dat, ověřování správnosti zadaných údajů a sdílení zpracovávaných dat s více uživateli. Celá kniha jde napříč verzemi 2007–2016.
Součástí knihy je i řada příkladů k procvičení. Dvě verze sešitů – pracovní verze se zadáním příkladů a kontrolní verze s vyřešenými příklady – jsou ke stažení zde na www.grada.cz.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Excel pokročilé nástroje - funkce, makra, databáze, kontingenční tabulky, prezentace, přík do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Excel pokročilé nástroje - funkce, makra, databáze, kontingenční tabulky, prezentace, přík.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Excel pokročilé nástroje - funkce, makra, databáze, kontingenční tabulky, prezentace, přík (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Excel pokročilé nástroje - funkce, makra, databáze, kontingenční tabulky, prezentace, přík bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Excel pokročilé nástroje - funkce, makra, databáze, kontingenční tabulky, prezentace, přík doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Výpočetní technika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Výpočetní technika / Excel pokročilé nástroje - funkce, makra, databáze, kontingenční tabulky, prezentace, přík