Experiment

Kód: 7303281

Úplný název:

Experiment (Denker Henry):

Autor a popis:

Denker Henry, Domino, 197 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
152 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
 

Otis Cruikshank býval skvělým vědcem. Nyní se všichni shodují, že jeho jiskra pohasla; je nejspíš příliš starý a unavený, než aby pokračoval ve výzkumu stejně intenzivně. Když nabídne spolupráci mladému kolegovi Robertu Nilesovi, nikdo nevěří, že projekt přinese výraznou změnu.
Otis ale ví, že jeho experiment bude znamenat průlom ve vědě. Má důkaz - svou léčebnou metodu vyzkoušel na vlastní dceři Heather. Zachránil jí život a zároveň ohrozil vlastní kariéru. O zásahu ví jen rodina, vše musí zůstat v tajnosti. Otis však vede přesné záznamy o průběhu projektu.
Heater Cruikshanková žije pod stálým tlakem: obává se recidivy své nemoci, má strach, že se někdo dopátrá otcova nezákonného postupu, a tíží ji svědomí vůči Robertovi. Uvědomuje si, že by měl znát pravdu, a zároveň se podobného kroku bojí. Rodina už navíc jednou prošla těžkou zkouškou, a nebylo by snadné vyrovnávat se s další tragédií.
Cruikshankovi se podařilo prosadit nákladný experiment. Zpočátku se všechno daří a výsledky jsou více než uspokojivé. Potom se situace zkomplikuje...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Experiment do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Experiment.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Experiment (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Experiment bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Experiment doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství