Experimenty s časem

Kód: 7424006

Úplný název:

Experimenty s časem (Meckelburg Ernst):

Autor a popis:

Meckelburg Ernst, DIALOG, 172 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Cestování v čase je reálné, tvrdí významní světoví vědci, mezi nimi například Stephen Hawkings. Moderní věda předpokládá, že se tak stane prostřednictvím průniku do paralelních světů, které se nacházejí všude kolem nás. Už první ruské experimenty s posouváním času však přinesly šokojící výsledky. V roce 1961 totiž v časové skulině navždycky zmizelo výzkumné zařízení i s 8 badateli! Další zkoušky byly proto přerušeny a pokračovalo se v nich až v roce 1987.

Současný ruský vědec V. Chernobrov organizuje takzvané minicesty v čase směrem do budoucnosti i minulosti prostřednictvím narušování eletromagnetických polí. Čas posouvá až o několik hodin! Vědci rovněž zkoumají konkrétní regiony proslulé tím, že v tamních časových pastích už přechodně anebo definitivně zmizelo mnoho osob. Například v portorickém pohoří El Yunque se v posledních desetiletích ztratily tucty osob, především turistů. V roce 1989 se tady doslova do nicoty propadlo 15 dětí, účastníků školního výletu. V roce 1976 zde obdobně nevysvětlitelně pohltil čas dva americké námořníky. Ty se nepodařilo najít ani po mnohadenních pročesávacích akcích organizovaných armádou.

Autor rovněž čtenářům představuje domněnky vědců o UFO, považovaných za hologramy vyslané z budoucnosti anebo z paralelně existujících světů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Experimenty s časem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Experimenty s časem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Experimenty s časem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Experimenty s časem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Experimenty s časem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Záhady