Fantom Opery (DVD) (papírový obal)

Kód: 197455R

Úplný název:

Fantom Opery (DVD) (papírový obal) (kol.):

Autor a popis:

Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
9 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

Hlas ji volá. Z temných koutů Opery, která je domovem mladičké sboristky Christine Daaé (EMMY ROSSUM), povzbuzuje její mimořádný talent. Jen učitelka baletu, paní Giryová, (MIRANDA RICHARDSON) ví, že Christinin tajemný "Anděl hudby" je vlastně Fantom (GERARD BUTLER), znetvořený hudební génius, jenž obchází divadelními katakombami a děsí členy souboru. Temperamentní diva La Carlotta (MINNIE DRIVER) naštvaně odejde uprostřed kostýmové zkoušky na nejnovější inscenaci. Divadelním šéfům (SIMON CALLOW a CIARAN HINDS) nezbývá nic jiného než do světel reflektorů postavit Christine.

Její výkon při premiéře uchvátí diváky i Fantoma. Ten se rozhodne učinit svou oblíbenkyni operní hvězdou. Není však jediným mužem, který je mladou sopranistkou nadšen. Christine se zanedlouho začne dvořit bohatý divadelní mecenáš, vikomt Raoul de Chagny (PATRICK WILSON). Byť je Christine svým charismatickým rádcem okouzlena, přitahuje ji i Raoul, přítel z dětství, a to Fantoma mučí. Nespoutané vášně - zuřivá žárlivost a spalujícím plamenem planoucí láska - přivedou v dramatickém crescendu všechny tři hrdiny do bodu odkud není návratu.

Fantom Opery podle románu Gastona Lerouxe vydělal v divadelní i ve filmové podobě po celém světě přes tři miliardy dolarů. Původního alba The Phantom Of The Opera se prodalo více než 40 milionů nosičů, bylo oceněno zlatými i platinovými deskami ve Spojeném Království i Spojených Státech. Jeho strhující melodie a citlivá hudba získaly producentovi a skladateli Andrew Lloydovi Webberovi a jeho spolupracovníkům mnoho ocenění a poct.

Zvuk: česky 2.0, anglicky 5.1
Titulky: české, poľské, maďarské, chorvátske, slovinské, srbské
Obraz: 16:9
Věková přístupnost: 15
DVD Region: Region 2 (Evropa)
Délka: 135 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fantom Opery (DVD) (papírový obal) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fantom Opery (DVD) (papírový obal).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fantom Opery (DVD) (papírový obal) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fantom Opery (DVD) (papírový obal) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fantom Opery (DVD) (papírový obal) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Fantom Opery (DVD) (papírový obal)