Fatum - Film Viliama Poltikoviče zabývající se osudovostí a využitím svobodné vůle - DVD

Kód: 87249130

Úplný název:

Fatum - Film Viliama Poltikoviče zabývající se osudovostí a využitím svobodné vůle - DVD (Poltikovič Viliam):

Autor a popis:

Poltikovič Viliam, Maitrea, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
136 Kč (195 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Film se zabývá lidským osudem. Hlavní otázka zní: Je náš život předurčený a pevně daný nebo jej můžeme sami ovlivňovat a tvořit? Odpovídá na ni přes třicet významných osobností z různých koutů světa. Jsou mezi nimi duchovní představitelé, vědci, různí odborníci a umělci. Na osud nahlédneme i z pohledu staré řecké a indické kultury, z hlediska jasnovidnosti, astrologie, tarotu, podíváme se i do legendární knihovny palmových listů v jižní Indii.
Délka filmu: 86 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fatum - Film Viliama Poltikoviče zabývající se osudovostí a využitím svobodné vůle - DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fatum - Film Viliama Poltikoviče zabývající se osudovostí a využitím svobodné vůle - DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fatum - Film Viliama Poltikoviče zabývající se osudovostí a využitím svobodné vůle - DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fatum - Film Viliama Poltikoviče zabývající se osudovostí a využitím svobodné vůle - DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fatum - Film Viliama Poltikoviče zabývající se osudovostí a využitím svobodné vůle - DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Fatum - Film Viliama Poltikoviče zabývající se osudovostí a využitím svobodné vůle - DVD