Federálové II – Jediná československá dvojice moderátorů v českém éteru - Radio HEY

Kód: 7462298

Úplný název:

Federálové II – Jediná československá dvojice moderátorů v českém éteru - Radio HEY (Bobák Radko, Kučera Tomáš):

Autor a popis:

Bobák Radko, Kučera Tomáš,, Jota, 88 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
109 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
 

Je tu druhé vydání veleúspěšné knížky plné československého humoru. Ještě víc huhumoru, ještě víc srandy, ještě víc stran… FEDERÁLOVÉ II. Federálové jsou jediná československá dvojice moderátorů v českém éteru. Radko Bobák a Tomáš Kučera vás každé ráno obšťastňují bžundoidními myšlenkami dne. V prvním díle kluci vyprávěli příběhy ze společné dovolené v Bibione. Jenže, tentokrát si s sebou přibalili i… manželky. V knížce je spousta vtipných příběhů ze života. Jak říkají Federálové: „Největší peklo je život.“ Jak se stát chytrým jak rádio? Stačí si přečíst rubriku Chytrý jak rádio. Najdete tu i témata z vysílání a trefné vtipné reakce posluchačů. A nakonec Federálové s buzolou. Hodně toho procestovali, hodně toho znají a hlavně, jsou přece chytrý jak rádyjo.

Nahlédnout do Federálové II – Jediná československá dvojice moderátorů v českém éteru - Radio HEY Nahlédnout do Federálové II – Jediná československá dvojice moderátorů v českém éteru - Radio HEY

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Federálové II – Jediná československá dvojice moderátorů v českém éteru - Radio HEY do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Federálové II – Jediná československá dvojice moderátorů v českém éteru - Radio HEY .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Federálové II – Jediná československá dvojice moderátorů v českém éteru - Radio HEY (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Federálové II – Jediná československá dvojice moderátorů v českém éteru - Radio HEY bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Federálové II – Jediná československá dvojice moderátorů v českém éteru - Radio HEY doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Federálové II – Jediná československá dvojice moderátorů v českém éteru - Radio HEY