Feng Šuej jednoduše - změňte svůj život uvnitř a kolem sebe

Kód: 2475105

Úplný název:

Feng Šuej jednoduše - změňte svůj život uvnitř a kolem sebe (Grace Cheryl): Zmente svuj život uvnitr a kolem sebe

Autor a popis:

Grace Cheryl, Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Feng šuej neznamená pouze přeskupit nábytek nebo přemalovat doma zdi, ale jde mnohem hlouběji. Ve vzrušující knize autorka vysvětlí, jak můžeme feng šuej použít k vyrovnání energie každé části našeho života, a to jak ve vnějším, tak vnitřním prostředí. Je nám představeno devět aspektů života, které můžeme pomocí starodávné techniky ovlivnit, jako je bohatství, rodina nebo kariéra, ale dosteneme se ještě hlouběji, abychom bylli pomocí práce s feng šuej schopni upravit, rozvíjet a naplnit své osobní vlastnosti, přesvědčení a cíle. Na rozdíl od běžných publikací tato kniha přímo ukáže, jak pomocí tradičího učení ovlivnit zcela moderní prvky našeho života, aniž bychom museli opustit jakékoli naše postoje, naopak se naučíme využít sílu intuice a toho, co je pro nás důležité.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Feng Šuej jednoduše - změňte svůj život uvnitř a kolem sebe do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Feng Šuej jednoduše - změňte svůj život uvnitř a kolem sebe.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Feng Šuej jednoduše - změňte svůj život uvnitř a kolem sebe (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Feng Šuej jednoduše - změňte svůj život uvnitř a kolem sebe bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Feng Šuej jednoduše - změňte svůj život uvnitř a kolem sebe doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Feng Šuej jednoduše - změňte svůj život uvnitř a kolem sebe