Finanční gramotnost - metodika

Kód: 7402151

Úplný název:

Finanční gramotnost - metodika (Navrátilová Petra):

Autor a popis:

Navrátilová Petra, Computer Media, 184 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
196 Kč (280 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Metodika učebnice finanční gramotnosti. Zabývá se základními principy financí, funkcí peněz, druhy plateb, hospodařením domácnosti, bankami, finančními produkty, problematickými situacemi apod. Publikace je dvoubarevná, plná cvičení, her, příkladů, názorných ukázek a obrázků.

Metodika výrazně rozšiřuje učebnici a postihuje přístup učitele k výuce předmětu, přináší doplňková témata, tipy pro výuku, vzorové příklady z praxe apod.

Titul vychází z RVP Základního vzdělávání. Problematika financí je přímou součástí vzdělávacích oborů Výchova k občanství a Člověk a svět práce. Titul má doložku MŠMT.

Učebnice finanční gramotnosti. Zabývá se základními principy financí, funkcí peněz, druhy plateb, hospodařením domácnosti, bankami, finančními produkty apod. Publikace je dvoubarevná, plná cvičení, příkladů, názorných ukázek a obrázků.

Titul vychází z aktualizovaného RVP Základní vzdělávání (platného od 1.9.2013). Problematika financí je přímou součástí vzděláva­cích oborů Výchova k občanství, Člověk a svět práce apod.

Druhé vydání metodiky bylo velmi výrazně doplněno, přepracováno a rozšířeno. Metodika byla podrobena recenzentním a oponentním posudkům ze strany MŠMT a byly do ní zaneseny vznesené připomínky MŠMT, oponentů, učitelů i čtenářů. Jedná se tak o poměrně textově i obrazově odladěný materiál. Doložka MŠMT je v tuto chvíli před dokončením jednání o udělení - předpoklad udělení v září 2013.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Finanční gramotnost - metodika do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Finanční gramotnost - metodika.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Finanční gramotnost - metodika (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Finanční gramotnost - metodika bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Finanční gramotnost - metodika doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Finanční gramotnost - metodika