Fitness labužník - Strava pro zdraví a duševní pohodu. Skvělé recepty pro ideální fyzickou

Kód: 2492815

Úplný název:

Fitness labužník - Strava pro zdraví a duševní pohodu. Skvělé recepty pro ideální fyzickou (Coates Christian):

Autor a popis:

Coates Christian, Ikar, 240 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Strava pro zdraví a duševní pohodu Skvělé recepty pro ideální fyzickou kondici Chcete spalovat kalorie a hubnout? Chcete si jen udržet současnou hmotnost a zlepšit zdraví? Nebo dokonce toužíte přibrat svalovou hmotu a formovat postavu? Všechny tyto tři cíle jsou snadno dostupné! Základem je správná strava. U každého receptu si vyberete jednu ze 3 variant podle kódu, který splňuje váš cíl. Jídla, která lákavě vypadají, také výborně chutnají, jsou zdravá a rychle hotová. Z doslova labužnických receptů si sestavíte jídelníček tak, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu a prospíval zdraví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fitness labužník - Strava pro zdraví a duševní pohodu. Skvělé recepty pro ideální fyzickou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fitness labužník - Strava pro zdraví a duševní pohodu. Skvělé recepty pro ideální fyzickou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fitness labužník - Strava pro zdraví a duševní pohodu. Skvělé recepty pro ideální fyzickou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fitness labužník - Strava pro zdraví a duševní pohodu. Skvělé recepty pro ideální fyzickou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fitness labužník - Strava pro zdraví a duševní pohodu. Skvělé recepty pro ideální fyzickou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dietní výživa

 
Knihkupectví / Kuchařky / Dietní výživa / Fitness labužník - Strava pro zdraví a duševní pohodu. Skvělé recepty pro ideální fyzickou