Fitness s elegancí: Bollywood Dance - Formujeme postavu tancem (za doprovodu hudby na přil

Kód: 2491020

Úplný název:

Fitness s elegancí: Bollywood Dance - Formujeme postavu tancem (za doprovodu hudby na přil (Gadalla Ulaya):

Autor a popis:

Gadalla Ulaya, Ikar, 128 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Komplexní pohybová koncepce vznikla spojením ladných staroindických muder, prvků arabského břišního tance a stylu jazz-dance a stala se novým trendem fitness. K obvyklému cvičebnímu úboru přidejte pestrobarevný šátek uvázaný kolem boků, prostudujte si text s obrázky a pusťte si přiložené CD, které vás správně naladí k prvním krokům. Své tělo budete vnímat zcela novým způsobem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fitness s elegancí: Bollywood Dance - Formujeme postavu tancem (za doprovodu hudby na přil do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fitness s elegancí: Bollywood Dance - Formujeme postavu tancem (za doprovodu hudby na přil.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fitness s elegancí: Bollywood Dance - Formujeme postavu tancem (za doprovodu hudby na přil (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fitness s elegancí: Bollywood Dance - Formujeme postavu tancem (za doprovodu hudby na přil bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fitness s elegancí: Bollywood Dance - Formujeme postavu tancem (za doprovodu hudby na přil doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Fitness s elegancí: Bollywood Dance - Formujeme postavu tancem (za doprovodu hudby na přil