Fotolovy 2 - Naučte se fotografovat dobře zvířata v přírodě

Kód: 7413168

Úplný název:

Fotolovy 2 - Naučte se fotografovat dobře zvířata v přírodě (Stach Rostislav):

Autor a popis:

Stach Rostislav, Zoner Press, 184 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
283 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Kompletní a unikátní průvodce pro všechny zájemce o fotografování zvěře.

Rostislav Stach je profesionální fotograf, který se již více než 30 let zabývá fotografováním zvířat. Jeho kniha představuje jedinečný soubor skvělých snímků a praxí ověřených rad a doporučení, jak takových snímků dosáhnout. Toto druhé vydání beznadějně vyprodané publikace z roku 2007 zachovává původní členění, všechny části knihy ale byly přepracovány, doplněny nebo rozšířeny a samozřejmě byla obměněna většina doprovodných fotografií. Po základním představení fotografické výbavy vhodné pro fotografování zvěře se autor věnuje základům dobré fotografie – zejména kompozici a možnostem, jak v náročných podmínkách dosahovat skvěle ostrých a esteticky působivých snímků. Nejobsažnější je kapitola, ve které autor uvádí praktické příklady a doporučení pro fotografování ptáků (ať již v letu nebo v jejich přirozeném prostředí při shánění potravy nebo starosti o mláďata) a nejrůznějších druhů zvířat žijících u nás nebo v exotických parcích po celém světě. Zmíněny jsou i možnosti fotografování v oborách, parcích nebo zoologických zahradách. V poslední části – Fotografování v ročních obdobích – autor uvádí přehledy a tipy, jaká zvířata, kdy a kde je možné nejlépe fotografovat na jaře, v létě, na podzim a v zimě. Celá kniha je doslova prošpikována desítkami skvělých fotografií všech možných druhů ptáků a zvířat, od nejmenších syslů, veverek nebo kun až po jeleny, medvědy nebo losy, které můžete fotografovat u nás nebo v nejbližším okolí, ale také exotických zvířat, jako je slon, hroch, lev nebo medvěd grizzly. Pokud vás více zajímají akční snímky zvěře, ani v tomto případě kniha nezklame: vedle lva lovícího u napajedla v Africe je v knize zachycen i neméně impozantní útok jelena na muflona na české mýtině.

Pokud se o fotografování zvěře zajímáte, naleznete zde vše, co na svých výpravách do přírody budete potřebovat a to bez ohledu na to, zda fotografujete pouze pro radost nebo je váš zájem profesionální. Kniha představující neobyčejně široký přehled skvělých fotografií zvířat bude také ideálním dárkem pro každého milovníka živé přírody.

Nahlédnout do Fotolovy 2 - Naučte se fotografovat dobře zvířata v přírodě Nahlédnout do Fotolovy 2 - Naučte se fotografovat dobře zvířata v přírodě

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fotolovy 2 - Naučte se fotografovat dobře zvířata v přírodě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fotolovy 2 - Naučte se fotografovat dobře zvířata v přírodě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fotolovy 2 - Naučte se fotografovat dobře zvířata v přírodě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fotolovy 2 - Naučte se fotografovat dobře zvířata v přírodě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fotolovy 2 - Naučte se fotografovat dobře zvířata v přírodě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / Fotolovy 2 - Naučte se fotografovat dobře zvířata v přírodě