Francouzština slovníček

Kód: 8747168

Úplný název:

Francouzština slovníček (kol.): Slovnícek

Autor a popis:

Lingea, 640 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
97 Kč (139 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Zcela nový kapesní francouzsko-český a česko-francouzský slovník, ve kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné francouzštiny. Oceníte ho nejen na cestách a při práci, ale i při studiu jazyka ve škole nebo jazykovém kurzu. Pomůže Vám domluvit se a poradit si v každodenních situacích, přesněji se vyjadřovat a lépe komunikovat
Hesla i překlady jsme pečlivě vybírali tak, abyste ve slovníku našli nejčastěji užívaná slova a obraty, a to jak spisovné (včetně hovorových), tak i nespisovné. Při zpracování hesel jsme vycházeli z nejnovějších francouzských výkladových slovníků renomovaných nakladatelství (Petit Robert, Petit Larousse, Hachette encyclopédique aj.). Místo mnohých, dnes již zcela nepoužívaných či zastaralých výrazů Vám náš slovník nabízí naopak množství nových pojmů a termínů rozšířených v poslední době.
Aby se se slovníkem pracovalo co nejlépe, přidali jsme k heslům kromě samotných překladů další doplňkové informace. Upřesňující poznámky a stylové příznaky pomohou vybrat nejvhodnější výraz. Množství ustálených obratů, příkladů a vazeb zase napoví, jak slovo nebo spojení nejlépe užít ve větě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Francouzština slovníček do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Francouzština slovníček.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Francouzština slovníček (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Francouzština slovníček bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Francouzština slovníček doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky