František – Papež chudých. Život, myšlenky a slova papeže, který změní církev

Kód: 2492206

Úplný název:

František – Papež chudých. Život, myšlenky a slova papeže, který změní církev (Tornielli Andrea):

Autor a popis:

Tornielli Andrea, Ikar, 176 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
175 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

František (nar. 1936) je známý svou skromností, jako kardinál žil v malém bytě, sám si vařil a jezdil městskou dopravou. Aby dostál svému přesvědčení, že každý duchovní musí stejně jako první křesťané chodit mezi ty nejpotřebnější, světil svátky v chudých čtvrtích nebo v nemocnicích. Podle svědectví druhých je srdečný a laskavý člověk, jehož slova o prostším životu církve vyplývají z hlubokého přesvědčení. Začátek jeho pontifikátu dává tušit novou cestu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit František – Papež chudých. Život, myšlenky a slova papeže, který změní církev do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s František – Papež chudých. Život, myšlenky a slova papeže, který změní církev.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení František – Papež chudých. Život, myšlenky a slova papeže, který změní církev (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na František – Papež chudých. Život, myšlenky a slova papeže, který změní církev bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S František – Papež chudých. Život, myšlenky a slova papeže, který změní církev doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / František – Papež chudých. Život, myšlenky a slova papeže, který změní církev