Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací

Kód: 7387532

Úplný název:

Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací (Rychlíková Eva):

Autor a popis:

Rychlíková Eva, Triton, 160 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Předkládaná publikace se zabývá funkční rentgenovou diagnostikou páteře a zároveň i odpovídajícími klinickými a palpačními nálezy. Stěžejní část knihy představují rentgenové snímky zachycující typické nálezy, které se v klinické praxi nejčastěji vyskytují. Autorka v publikaci zúročila více než padesát let své klinické praxe, vědecké a výzkumné práce.

Rentgenové vyšetření patří mezi standardní metody vyšetření páteře. Na rozdíl od jiných typů vyšetření poskytuje informace o celých úsecích páteře, jejich postavení a vzájemných vztazích. Diagnózu však není možné stanovit bez klinického vyšetření pacienta a bez znalosti jeho celkového zdravotního stavu. Pro správné posouzení rentgenového snímku páteře je proto nezbytné použít právě funkční rentgenovou analýzu, která se mimo jiné soustředí i na změny, jež bývají při rozboru rentgenového snímku často přehlédnuty.

Kniha je vhodnou pomůckou pro lékaře zabývající se pohybovým systémem i pro odborníky působící v oblasti manuální medicíny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací