Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy

Kód: 7196138

Úplný název:

Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy (Šantavý Ivan, Trojánek Aleš): Príprava k maturite a prijímacím zkouškám na vysoké školy

Autor a popis:

Šantavý Ivan, Trojánek Aleš, Prometheus, 288 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
120 Kč (130 Kč)
  / ks  
koupit
 

Příprava k přijímacím zkouškám na vysoké školy
Příručka je určena studentům středních škol - uchazečům o studium na těch fakultách vysokých škol, na nichž se předpokládá znalost středoškolské fyziky. Užitečná je i pro studenty 1. ročníků vysokých škol. Umožní jim zopakovat a doplnit si znalosti středoškolské látky. Je koncipována tak, aby vedla čtenáře ke skutečnému osvojení si látky a k poznání, že fyzika není jen školský předmět, nýbrž především mohutný nástroj k poznávání hlavních zákonitostí dějů, s nimiž se setkáváme denně a z nichž mnohé budou předmětem čtenářova dalšího studia. Těžištěm textu jsou řešené i neřešené příklady. Tvoří větší část každé kapitoly. Jsou koncipovány tak, aby co do obsahu a formy důsledně respektovaly to, že řešení vědomě formulovaných konkrétních úkolů není jen opakování a užívání získaných poznatků, nýbrž přímo součást studia vedoucí k opravdovému pochopení pojmu, podstaty a smyslu studovaných zákonitostí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Fyzika-příprava k maturitě a přijímacím zkouškám na vysoké školy