Fyzika 3 pro základní školy - Světelné jevy - Mechanické vlastnosti látek - Metodická přír

Kód: 7235418

Úplný název:

Fyzika 3 pro základní školy - Světelné jevy - Mechanické vlastnosti látek - Metodická přír (Tesař Jiří, Jáchim František): Svetelné jevy. mechanické vlastnosti látek

Autor a popis:

Tesař Jiří, Jáchim František, SPN - pedagogické nakladatelství a.s., 96 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
96 Kč (113 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Metodická příručka je určena učitelům pro usnadnění práce s učebnicí FYZIKA 3 pro základní školu - Světelné jevy, Mechanické vlastnosti látek Obsahuje rozpis učiva, učební plán, vyjadřuje se ke klíčovým kompetencím a k výstupům z práce s učebnicí. Uvádí výsledky složitějších úkolů a návody k pokusům obsaženým v učebnici. Učebnice FYZIKA 3 je součástí řady učebnic fyziky na 2. stupni ZŠ a v nižších ročnících víceletých gymnázií. Celá řada odpovídá požadavkům a doporučením Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání, vychází se schvalovacími doložkami MŠMT.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fyzika 3 pro základní školy - Světelné jevy - Mechanické vlastnosti látek - Metodická přír do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fyzika 3 pro základní školy - Světelné jevy - Mechanické vlastnosti látek - Metodická přír.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fyzika 3 pro základní školy - Světelné jevy - Mechanické vlastnosti látek - Metodická přír (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fyzika 3 pro základní školy - Světelné jevy - Mechanické vlastnosti látek - Metodická přír bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fyzika 3 pro základní školy - Světelné jevy - Mechanické vlastnosti látek - Metodická přír doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Fyzika 3 pro základní školy - Světelné jevy - Mechanické vlastnosti látek - Metodická přír