Genau! 1 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD)

Kód: 7397017

Úplný název:

Genau! 1 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD) (Tkadlečková C., Tlustý P.): Soucástí Genau 1 je ucebnice, pracovní sešit , 2CD

Autor a popis:

Tkadlečková C., Tlustý P., Klett, 240 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
292 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Zcela nový typ učebnice němčiny pro nematuritní obory středních škol, nebo pro výuku němčiny jako druhého cizího jazyka.
Dvojdílná učebnice vychází od úplných začátků (A1) až po úroveň A2 a připravuje studenty na zkoušky Start Deutsch.
Na českém trhu ojedinělá učebnice vytvořená přesně podle potřeb a nároků studentů i učitelů středních odborných škol. Má všechny výhody moderní učebnice: barevný, přitažlivý design; velké množství fotografií a obrázků; zábavná témata pro mladé lidi, klade důraz na poslechová a komunikační cvičení, přináší mnoho podpůrných materiálů pro učitele.
Zároveň však učebnice věnuje více času systémovému a důslednému procvičení všechny základních gramatických jevů. Je přehledná a nenáročná, nabízí velkou zásobu rozmanitých cvičení pro výuku i domácí přípravu. Díky důrazu na poslechová a komunikační cvičení se studenti naučí aktivně používat základy německého jazyka a z výuky si odnesou reálnou schopnost se v němčině dorozumět.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Genau! 1 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Genau! 1 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Genau! 1 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD) (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Genau! 1 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 3).
 
 
 

S Genau! 1 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Genau! 1 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD)