Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD)

Kód: 7397065

Úplný název:

Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD) (Tkadlečková C., Tlustý P.): Ucebnice, pracovní sešit, CD

Autor a popis:

Tkadlečková C., Tlustý P., Klett, 256 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
314 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Druhý díl učebního souboru se obsahově i metodicky řídí požadavky Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a naplňuje úroveň A2. Učebnice studenty připravuje mj. na zkoušku Start Deutsch. Při dotaci 2-3 hodiny týdně vystačí na jeden a půl školného roku.

Učebnice Genau! 2 reaguje na aktuální potřeby a nároky studentů i učitelů středních odborných škol: atraktivní a přístupnou formou nabízí studentům odborných škol přiměřené a funkční množství gramatiky i slovní zásoby a věnuje více času na procvičení i osvojení si základních jazykových jevů.
Jejím cíle je motivovat a zaujmout pro němčinu i ty studenty, kteří neukončují studium maturitou, nebo mají němčinu pouze jako druhý cizí jazyk. Díky důrazu na poslechová a komunikační cvičení se studenti naučí aktivně používat základy německého jazyka a z výuky si tak odnesou reálnou schopnost se v němčině dorozumět. Učebnice Genau! 2 je přehledná, srozumitelná a pro mladé lidi graficky i obsahově přitažlivá.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Genau! 2 - Němčina pro SOŠ a učiliště (Učebnice + PS + 2CD)