Génius i popleta - Jak psa naučit, aby to, co umí, zvládal za všech okolností

Kód: 7428280

Úplný název:

Génius i popleta - Jak psa naučit, aby to, co umí, zvládal za všech okolností (Fenziová Denise): Jak psa naucit, aby to, co umí, zvládal za všech okolností

Autor a popis:

Fenziová Denise, Plot, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
188 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Jak psa naučit, aby to, co umí, zvládal za všech okolností. Známe to všichni – na vodítku, na cvičišti nebo v klidu našeho domova náš pes zvládá Sedni a Zůstaň naprosto perfektně, ale jakmile po něm chceme totéž na ulici, v parku nebo při soutěži, tak našim povelům nevěnuje nejmenší pozornost. Co s tím? Odpověď najdeme v knize trenérky Denisy Fenzi Beyond the Back Yard. Na svých výcvikových seminářích, z nichž tato kniha vychází, se totiž soustředí právě na fázi generalizace, tj. přenesení naučeného chování do prostředí s větší škálou rušivých vlivů, zkrátka do každodenní praxe. S pomocí jejích rad a postupů můžete svého psa naučit, aby vás poslouchal (skoro) vždy a všude, a ne jenom v situacích, kdy je ve známém prostředí a kolem se neděje vůbec nic zajímavého.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Génius i popleta - Jak psa naučit, aby to, co umí, zvládal za všech okolností do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Génius i popleta - Jak psa naučit, aby to, co umí, zvládal za všech okolností.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Génius i popleta - Jak psa naučit, aby to, co umí, zvládal za všech okolností (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Génius i popleta - Jak psa naučit, aby to, co umí, zvládal za všech okolností bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Génius i popleta - Jak psa naučit, aby to, co umí, zvládal za všech okolností doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Chovatelství

 
Knihkupectví / Volný čas / Chovatelství / Génius i popleta - Jak psa naučit, aby to, co umí, zvládal za všech okolností