Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - CDmp3 (Čte Martin Stránský)

Kód: 6948036

Úplný název:

Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - CDmp3 (Čte Martin Stránský) (Stone Brad):

Autor a popis:

Stone Brad, OneHotBook, 0 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
292 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Vstupte do světa vizionáře internetového prodeje Nejlepší ekonomický titul roku 2013 dle britského deníku Financial Times Vyprávění oceňovaného amerického novináře nabízí unikátní vhled do jedné z nejvýznamnějších firem naší doby, jež navždy změnila způsob, jak nakupujeme i čteme, i osobní portrét podnikatele, který ji založil. Obchod Amazon.com začínal s doručováním knížek poštou a vezl se na první vlně internetového nadšení. Jeho zakladatel Jeff Bezos se však nespokojil s pouhým módním on-line knihkupectvím. Chtěl, aby Amazon nabízel neomezené množství zboží i svůdné pohodlí za velmi nízké ceny - aby se stal „obchodem se vším“. Aby svou velkou vizi naplnil, vybudoval vnitrofiremní kulturu plnou neúnavné ctižádostivosti a tajností, do kterých až do této chvíle nikdo nepronikl. Audiokniha je zevrubnou biografií technologického kolosu, který jako jeden z prvních ve velkém vsadil na internet a zvítězil. délka nahrávky: 15 hodin 7 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - CDmp3 (Čte Martin Stránský) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - CDmp3 (Čte Martin Stránský).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - CDmp3 (Čte Martin Stránský) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - CDmp3 (Čte Martin Stránský) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - CDmp3 (Čte Martin Stránský) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - CDmp3 (Čte Martin Stránský)