Grafomotorická cvičení pro malé leváky - Pracovní sešit 6

Kód: 7496179

Úplný název:

Grafomotorická cvičení pro malé leváky - Pracovní sešit 6 (Vodička Ivo): Pracovní sešit 6

Autor a popis:

Vodička Ivo, RAABE, 16 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
54 Kč (65 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Pracovní sešit Grafomotorická cvičení pro malé leváky obsahuje sadu grafomotorických cvičení pro leváky, kterými si pod vedením rodičů nebo učitelů upevní zdravé psaní levou rukou horním způsobem. Cvičení postupují cestou od základních pohybů levé ruky při psaní špetkovým úchopem k složitějším tvarům, které jsou přípravou pro budoucí psaní pravostranného písma v základní škole. Pracovní sešit je součástí ediční řady Pracujeme s levákem v předškolním věku. Sada pracovních sešitů je praktickou pomůckou pro práci s předškolákem levákem k dovršení jeho předškolní zralosti. Rodiče předškoláků získají účinnou pomoc ve formě popisu konkrétních životních situací a postupů, jak s dítětem levákem pracovat a vychovávat jej. Texty jsou doprovázeny pracovními úkoly pro dítě, jejichž prostřednictvím se hravou formou učí orientovat v dané situaci, i návody, jakými se naučit poznávat potřeby a postupy práce leváka. * sada 6 pracovních sešitů pro práci s dítětem levákem v předškolním věku * pomáhají rodičům pochopit přirozené potřeby malého leváka a jak s ním pracovat * poskytují rodičům ověřená řešení důležitých situací v životě předškoláka leváka * hravou formou cvičení motivují děti * umožňují procvičovat a prohlubovat konkrétní dovednosti předškoláka leváka v sebeobslužných činnostech a grafomotoriky a vyrovnat ve srovnání s praváky jeho předškolní zralost před nástupem do základní školy * jsou koncipovány poradenskými pracovníky v oblasti speciální pedagogiky
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Grafomotorická cvičení pro malé leváky - Pracovní sešit 6 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Grafomotorická cvičení pro malé leváky - Pracovní sešit 6.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Grafomotorická cvičení pro malé leváky - Pracovní sešit 6 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Grafomotorická cvičení pro malé leváky - Pracovní sešit 6 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Grafomotorická cvičení pro malé leváky - Pracovní sešit 6 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Grafomotorická cvičení pro malé leváky - Pracovní sešit 6