Gramatika současné italštiny s praktickými příklady

Kód: 8747146

Úplný název:

Gramatika současné italštiny s praktickými příklady (kol.): s praktickými príklady

Autor a popis:

Lingea, 160 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
118 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Zcela nová autorská gramatika současné italštiny. Příručka obsahuje všechny běžné gramatické jevy přehledně uspořádané a bez nadměrné lingvistické terminologie, která by mohla zájemce o italštinu z řad nelingvistů odradit. Naším cílem bylo jednotlivé gramatické jevy čtenáři přiblížit prostřednictvím jednoduchých pouček či pravidel. Praktické příklady mají uživateli pomoci, aby i bez hlubšího povědomí o jazyku pochopil principy tvoření a užívání daného jevu a poté jej bez větších potíží dokázal užívat v reálné komunikaci.

Tato gramatika nemá být vyčerpávajícím teoretickým pojednáním o všech gramatických jevech včetně všech výjimek, teorie a vývoje jazyka. Je spíše psána se záměrem být praktickým pomocníkem uživatele pri učení reálné současné italštiny. Vedle stručných pouček a příkladů jsme používali také přehledné tabulky, ve kterých se uživatel snáze zorientuje. Najdete zde i celou řadu praktických poznámek upozorňujících na výjimky, zajímavosti či hovorové použití jednotlivých jevů. Při práci jsme vycházeli z moderních gramatik a příruček, ale také z vlastní zkušenosti s výukou italštiny. Do publikace jsme zařadili i přehled nepravidelných sloves a jejich vzorů.

Tato publikace je určena všem, kdo se italštinu učí, začátečníkum i pokročilým, ale může dobře posloužit i vyučujícím, kteří tak budou mít kdykoli po ruce v přehledné formě veškeré důležité informace o správném používání italské gramatiky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Gramatika současné italštiny s praktickými příklady do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Gramatika současné italštiny s praktickými příklady.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Gramatika současné italštiny s praktickými příklady (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Gramatika současné italštiny s praktickými příklady bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Gramatika současné italštiny s praktickými příklady doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Italština

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Italština / Gramatika současné italštiny s praktickými příklady