Háčkované čtverce - 46 nejkrásnějších babiččiných čtverců se skvělými nápady na přikrývky,

Kód: 2492986

Úplný název:

Háčkované čtverce - 46 nejkrásnějších babiččiných čtverců se skvělými nápady na přikrývky, (Thiesová Stephanie):

Autor a popis:

Thiesová Stephanie, Ikar, 96 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

V této knize najdou příznivci háčkování 46 babiččiných čtverců („granny squares“), jejichž výběr sahá od těch nejjednodušších až po opravdu složité vzory s plastickým efektem (3D vzory), a různé modely jako předlohu a inspiraci pro vlastní tvorbu. Připojte se i vy k nestárnoucímu trendu!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Háčkované čtverce - 46 nejkrásnějších babiččiných čtverců se skvělými nápady na přikrývky, do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Háčkované čtverce - 46 nejkrásnějších babiččiných čtverců se skvělými nápady na přikrývky,.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Háčkované čtverce - 46 nejkrásnějších babiččiných čtverců se skvělými nápady na přikrývky, (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Háčkované čtverce - 46 nejkrásnějších babiččiných čtverců se skvělými nápady na přikrývky, bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Háčkované čtverce - 46 nejkrásnějších babiččiných čtverců se skvělými nápady na přikrývky, doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Háčkované čtverce - 46 nejkrásnějších babiččiných čtverců se skvělými nápady na přikrývky,