Hansel and Gretel / Perníková chaloupka - anglicky (prostorové leporeolo s loutkami)

Kód: 8720939

Úplný název:

Hansel and Gretel / Perníková chaloupka - anglicky (prostorové leporeolo s loutkami) (Trnka Jiří, Trnková Klára):

Autor a popis:

Trnka Jiří, Trnková Klára, STUDIO Trnka s .r.o., 20 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Apart from the classical fairy-tale with illustrations by Jiří Trnka the book offers beautiful fold-up puppets made by this world-famous Czech illustrator and creator of puppet films. Four stage sets are attached which children may use to play out the fairy-tale. This arran­gement offers fun as part of a creative activity and boosts the children’s imagination.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hansel and Gretel / Perníková chaloupka - anglicky (prostorové leporeolo s loutkami) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hansel and Gretel / Perníková chaloupka - anglicky (prostorové leporeolo s loutkami).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hansel and Gretel / Perníková chaloupka - anglicky (prostorové leporeolo s loutkami) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hansel and Gretel / Perníková chaloupka - anglicky (prostorové leporeolo s loutkami) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hansel and Gretel / Perníková chaloupka - anglicky (prostorové leporeolo s loutkami) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Hansel and Gretel / Perníková chaloupka - anglicky (prostorové leporeolo s loutkami)