Hansonova metoda maratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu

Kód: 2043348

Úplný název:

Hansonova metoda maratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu (kol.): Nejúspešnejší metoda k bežeckému rekordu

Autor a popis:

Humphrey Luke, Hansonovi Keith a Kevin, Mladá Fronta, 248 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Autory příručky Hansonova metoda maratonu jsou Kevin a Keith Hansonovi. Sourozenci přicházejí s konceptem, který vyžaduje disciplínu. Většina hobíků prý běhá podle toho, jak by chtěli, a ne podle toho, jak by měli. Jinými slovy: když se budeme řídit sami sebou, jsme na nejlepší cestě se příštím maratonem protrpět a další pro jistotu nezkoušet. Návodů, jak zaběhnout maraton co nejrychleji s přípravou dvakrát či třikrát týdně, jsou na trhu spousty. Určitě se někde skrývá i „vědecky“ podložená úvaha o tom, že se to dá zvládnut i s jednodenním tréninkem. Hansonovi přicházejí s něčím totálně nemoderním, neinstantním a zdlouhavým: běhejte šest dní v týdnu. Nežeňte se, nepřehánějte dlouhé víkendové výběhy, nepřekračujte 30 % součtu kilometrů uběhnutých přes týden. Jen tak přivyknete únavě, jen tak vás maraton nezdecimuje. Jen tak se běh stane součástí vašeho života a na dlouhou dobu. Nemoderní kniha, která ale desítky tisíc běžců přivedla k jejich nejlepším výkonům! Včetně tréninkových plánů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hansonova metoda maratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hansonova metoda maratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hansonova metoda maratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hansonova metoda maratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hansonova metoda maratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Hansonova metoda maratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu