Harmonie zdraví, krásy a vitality - Volné pokračování Zhubněte jednou provždy

Kód: 9713733

Úplný název:

Harmonie zdraví, krásy a vitality - Volné pokračování Zhubněte jednou provždy (Mačingová Antónia): volné pokracování Zhubnete jednou provždy

Autor a popis:

Mačingová Antónia, OTA, 192 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
216 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Autorka v této nové knize vysvětluje jednoduchý princip přechodu od běžného stravování, k správnému stravování. Běžné stravování a nevhodný způsob rozmýšlení o sobě, způsobuje to, že jsme snadnou kořistí farmaceutického průmyslu a drahých, často neúčinných doplňků stravy. V knize najdete i velké množství receptů pro lidi, kteří nekonzumují maso. Dále pak ukázku nejen Vánočního menu, ale i příběh Simonky, žákyně Antónie Mačingové. Simonka je jednou z vás.
Uvidíte proměnu jejího fyzického těla a v receptech to, jak se při odbourání zděděných a získaných návyků změnila na kreativní mladou ženu, jejíž kuchyně je nejen chutná, ale i zdraví a tělu prospěšná. Pochopila, že jen my sami jsme tou překážkou, která nám brání být spokojenými a šťastnými lidmi.
Jojo efekt se neprojeví v tom případě, pokud se nevrátíte do původních stravovacích návyků.
Antónia Mačingová
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Harmonie zdraví, krásy a vitality - Volné pokračování Zhubněte jednou provždy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Harmonie zdraví, krásy a vitality - Volné pokračování Zhubněte jednou provždy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Harmonie zdraví, krásy a vitality - Volné pokračování Zhubněte jednou provždy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Harmonie zdraví, krásy a vitality - Volné pokračování Zhubněte jednou provždy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Harmonie zdraví, krásy a vitality - Volné pokračování Zhubněte jednou provždy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Harmonie zdraví, krásy a vitality - Volné pokračování Zhubněte jednou provždy