Havaj je nejlepší - Hawaii no ka oi - 2. vydání, v EMG 1. vydání

Kód: 2421567

Úplný název:

Havaj je nejlepší - Hawaii no ka oi - 2. vydání, v EMG 1. vydání (Stingl Miloslav):

Autor a popis:

Stingl Miloslav, Knižní klub, 496 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
306 Kč (382 Kč)
  / ks  
koupit
 

"Havaj je nejlepší" - havajsky Hawaii no ka oi říkají o své vlasti její původní obyvatelé - Havajci. A havaj je opravdu zcela mimořádně krásná a zajímavá. Kdo z nás alespoň jednou ve filmu či televizi neviděl ztepilé Havajky s květinou ve vlasech a květinovými věnci lei tančící svůj národní tanec hula-hulu. A kdo alespoň jednou neslyšel sladké havajské melodie. A kdo nesnil o úžasných krajinách Havaje, jejich tropických lesích, jejích obrovských orchidejových plantážích, hlubokých kaňonech a stále aktivních vysokých sopkách. A kdo netoužil alespoň jednou navštívit nádherné havajské pláže - proslulé Waikiki či Kanaapali. O všech půvabech a zajímavostech Havaje a zejména o jejích původních obyvatelích vypráví legendární český cestovatel a autor řady knižních bestsellerů dr. Miloslav Stingl, který navštívil Havaj celkem jedenáckráte a který při svých opakovaných cestách a expedicích pochopil, proč tedy obyvatelé tohoto souostroví říkají o své vlasti "Hawaii no ka oi" - "Havaj je nejlepší". A o tom tedy je tato kniha, tento ojedinělý, hluboce zasvěcený cestopis doprovázený řadou překrásných fotografií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Havaj je nejlepší - Hawaii no ka oi - 2. vydání, v EMG 1. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Havaj je nejlepší - Hawaii no ka oi - 2. vydání, v EMG 1. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Havaj je nejlepší - Hawaii no ka oi - 2. vydání, v EMG 1. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Havaj je nejlepší - Hawaii no ka oi - 2. vydání, v EMG 1. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Havaj je nejlepší - Hawaii no ka oi - 2. vydání, v EMG 1. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Havaj je nejlepší - Hawaii no ka oi - 2. vydání, v EMG 1. vydání