Hematologie a transfuzní lékařství II - Transfuzní lékařství

Kód: 2473460

Úplný název:

Hematologie a transfuzní lékařství II - Transfuzní lékařství (Penka Miroslav Tesařová Eva): Transfuzní lékarství

Autor a popis:

Grada, 208 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
237 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Publikace je specificky zaměřena na laboratorní a klinickou diagnostiku oboru hematologie a transfuzního lékařství. Je účelově zpracována především pro nelékařské zdravotnické pracovníky, respektive pro zdravotní laboranty. Kromě hematologické problematiky obsahuje také informace pro společný atestační obor hematologie a transfuzní lékařství; dále v ní čtenář najde poznatky z molekulární biologie, imunocytologie a dalších, souvisejících lékařských oborů. Oba díly jsou sestaveny ze samostatné hematologické a samostatné transfuziologické části, přičemž každá z nich je doplněna bohatou obrazovou přílohou. Bylo zvoleno pokud možno jednotné uspořádání, aby obě části tvořily kompaktní celek. Hlavní cílovou skupinou, pro kterou byla publikace vytvořena, jsou zdravotní laboranti. Publikaci ale rádi využijí také medici a kliničtí lékaři, kteří při poskytování zdravotních služeb potřebují znalosti z laboratorní a klinické hematologie, imunohematologie a hemoterapie.

Nahlédnout do Hematologie a transfuzní lékařství II - Transfuzní lékařství Nahlédnout do Hematologie a transfuzní lékařství II - Transfuzní lékařství

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hematologie a transfuzní lékařství II - Transfuzní lékařství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hematologie a transfuzní lékařství II - Transfuzní lékařství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hematologie a transfuzní lékařství II - Transfuzní lékařství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hematologie a transfuzní lékařství II - Transfuzní lékařství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hematologie a transfuzní lékařství II - Transfuzní lékařství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Hematologie a transfuzní lékařství II - Transfuzní lékařství