Herec Antonín Novotný - První filmový milovník, který zmoudřel

Kód: 7229359

Úplný název:

Herec Antonín Novotný - První filmový milovník, který zmoudřel (Junek Václav): První filmový milovník, který zmoudrel

Autor a popis:

Junek Václav, PETRKLÍČ, 184 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Znají jej všichni skuteční fandové českého filmu. Mladý, elegantní, víc než pohledný, výjimečný a zjevně inteligentní Antonín Novotný, filmový milovník minimálně evropského formátu, za sebou zanechal věru nesmazatelnou stopu. Není divu. Na jeho velké a významné role v „Katakombách“, „Třech vejcích do skla“, „Před maturitou“ i v ostatních čtyřiadvaceti celovečerních filmech nelze jen tak zapomenout.
Přitom jeho kariéra trvala pouhých jedenáct let - od roku 1931 do léta 1941. Proč tenkrát doopravdy odešel od filmu? Proč tak snadno zahodil svou jinak jen těžko srovnatelnou kariéru? Co všechno bylo a co se stalo s umělcem a člověkem Antonínem Novotným?
Tato kniha velmi podrobně a s velkou pečlivosti odpovídá na tyto ale i další otázky, týkající se filmového nebe spojené s Antonínem Novotným.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Herec Antonín Novotný - První filmový milovník, který zmoudřel do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Herec Antonín Novotný - První filmový milovník, který zmoudřel.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Herec Antonín Novotný - První filmový milovník, který zmoudřel (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Herec Antonín Novotný - První filmový milovník, který zmoudřel bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Herec Antonín Novotný - První filmový milovník, který zmoudřel doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Herec Antonín Novotný - První filmový milovník, který zmoudřel