Herecké romance - Důvěrná setkání s českými herci a jejich láskami - 3. vydání

Kód: 7243510

Úplný název:

Herecké romance - Důvěrná setkání s českými herci a jejich láskami - 3. vydání (Kovaříková Blanka):

Autor a popis:

Kovaříková Blanka, Brána, 184 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autorka této knihy se od známých hereckých osobností (S. Budínová, A. Hegerlíková J. a E. Steimarovy, M. Myslíková, Z. Štěpánek, O. Scheinpflugová, F. Hanzlík, K. Slunéčková, J. Marvan, J. Dítětová, K. Höger, M. Rosůlková, J. Větrovec, Š. Haničincová, Z. Kabátová, M. Kopecký, B. Bohdanová, S. Beneš, K. Fialová, L. Skořepová) či od jejich blízkých dozvěděla pokaždé něco víc, než co se o nich už napsalo. Svěřená drobná i hlubší tajemství s pokorou a vypravěčským umem vložila do dvacítky malých příběhů o velkých citech. V roce 2006 vyšlo druhé, aktualizované vydání rozšířené ještě o rozhovor s manželkou S. Beneše a s přítelkyní Míly Myslíkové.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Herecké romance - Důvěrná setkání s českými herci a jejich láskami - 3. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Herecké romance - Důvěrná setkání s českými herci a jejich láskami - 3. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Herecké romance - Důvěrná setkání s českými herci a jejich láskami - 3. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Herecké romance - Důvěrná setkání s českými herci a jejich láskami - 3. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Herecké romance - Důvěrná setkání s českými herci a jejich láskami - 3. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Herecké romance - Důvěrná setkání s českými herci a jejich láskami - 3. vydání