Historie trochu jinak - Převážně nevážně o českých dějinách

Kód: 7217697

Úplný název:

Historie trochu jinak - Převážně nevážně o českých dějinách (Händl Richard): Prevážne nevážne o ceských dejinách

Autor a popis:

Händl Richard, Jota, 330 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
241 Kč (328 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Převážně nevážně o českých dějinách Autor se zaměřuje na nejpozoruhodnější okamžiky české historie. S humorným nadhledem začíná událostmi našich nejranějších dějin a přináší několik originálních teorií a hypotéz se solidní oporou v pramenech.Vyprávění pokračuje vyvracením některých obecně zažitých omylů a čtenář může také zalistovat na stránkách historického bulváru, v oficiální historii často překrytých pruderností pozdější doby. Zúčastníme se rovněž napínavých detektivních šetření, čekají na nás vraždy, atentáty a podobné kratochvíle. Porovnání mnoha zajímavých dobových statistik nám otevře zcela nový pohled na časy dávno minulé. Naše země se nachází ve středu Evropy, a proto autor neopomíjí ani dodnes mnohdy překvapující souvislosti našich dějin s evropskými.

Nahlédnout do Historie trochu jinak - Převážně nevážně o českých dějinách Nahlédnout do Historie trochu jinak - Převážně nevážně o českých dějinách

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Historie trochu jinak - Převážně nevážně o českých dějinách do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Historie trochu jinak - Převážně nevážně o českých dějinách.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Historie trochu jinak - Převážně nevážně o českých dějinách (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Historie trochu jinak - Převážně nevážně o českých dějinách bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Historie trochu jinak - Převážně nevážně o českých dějinách doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Historie trochu jinak - Převážně nevážně o českých dějinách