Hitler v Čechách - Všech 103 hodin den po dni, minutu po minutě...

Kód: 8709056

Úplný název:

Hitler v Čechách - Všech 103 hodin den po dni, minutu po minutě... (Junek Václav): Všech 103 hodin den po dni, minutu po minute

Autor a popis:

Junek Václav, BVD, 200 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
283 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

O mnichovské zradě, okleštění Československa v roce 1938 a jeho definitivním znásilnění fašistickým Německem v březnu 1939 byly napsány a vydány desítky knih. Ani jedna se však neorientuje na detailní analýzu cest samotného Adolfa Hitlera na území, které před záborem Sudet patřilo Československu.
Historik Václav Junek rekonstruoval podle historických pramenů, minutu po minutě, hodinu po hodině průběh návštěv Hitlera v tehdejších Sudetech, v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Hitler zde všude strávil v letech 1938-1939 přesně 103 hodin. Jakými dopravními prostředky přijížděl, kým byl vítán, jaký byl jeho program, ale také třeba to, co a kde jedl, je výsledkem historického zkoumání, díky kterému vznikla tato unikátní publikace, která přibližuje Hitlerovy cesty slovem i obrazem.
Všeobecně se ví, že trnem v oku Hitlera byl státní útvar Československé republiky. Jaký byl ale jeho skutečný vztah k Čechům a českému národu? Také o tom je tato kniha.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hitler v Čechách - Všech 103 hodin den po dni, minutu po minutě... do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hitler v Čechách - Všech 103 hodin den po dni, minutu po minutě....
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hitler v Čechách - Všech 103 hodin den po dni, minutu po minutě... (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hitler v Čechách - Všech 103 hodin den po dni, minutu po minutě... bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hitler v Čechách - Všech 103 hodin den po dni, minutu po minutě... doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Hitler v Čechách - Všech 103 hodin den po dni, minutu po minutě...