Hitlerovi inženýři Fritz Todt a Albert Speer - Hlavní stavitelé Třetí říše

Kód: 2475513

Úplný název:

Hitlerovi inženýři Fritz Todt a Albert Speer - Hlavní stavitelé Třetí říše (Taylor Blaine): Fritz Todt a Albert Speer. Hlavní stavitelé Tretí ríše

Autor a popis:

Taylor Blaine, Grada, 272 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
424 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Mnoho dosud nepublikovaných fotografií ze sbírek a fotoalb někdejších "dvorních" fotografů a působivě zpracované téma, kdy autor často nechává aktéry promlouvat jejich vlastními slovy - to jsou hlavní klady této knihy, která jako první uceleně pojednává o dvou významných osobnostech Třetí říše. V oblasti architektury a stavitelství tehdy představovali Fritz Todt a Albert Speer absolutní špičku. Je ironií, že ten druhý se stal známějším jen díky smrti prvního z nich, inženýra a stavitele Todta, který byl, jak se čtenář přesvědčí, po všech stránkách nejkompetentnějším Vůdcovým ministrem. Autorovi se zároveň podařilo prostřednictvím dvojitého životopisu představit vnitřní svět Hitlerovy vlády tak, jak ho viděli tehdejší hlavní hráči. Dokládá fascinaci obou mužů Hitlerem a idejemi nacionálního socialismu, který je dovedl nejen na vrchol moci, ale také k podílu na zločinech proti lidskosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hitlerovi inženýři Fritz Todt a Albert Speer - Hlavní stavitelé Třetí říše do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hitlerovi inženýři Fritz Todt a Albert Speer - Hlavní stavitelé Třetí říše.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hitlerovi inženýři Fritz Todt a Albert Speer - Hlavní stavitelé Třetí říše (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hitlerovi inženýři Fritz Todt a Albert Speer - Hlavní stavitelé Třetí říše bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hitlerovi inženýři Fritz Todt a Albert Speer - Hlavní stavitelé Třetí říše doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie válek

 
Knihkupectví / Military / Historie válek / Hitlerovi inženýři Fritz Todt a Albert Speer - Hlavní stavitelé Třetí říše