HIV infekce - Současné trendy v diagnostice, léčbě a ošetřovatelství

Kód: 2043325

Úplný název:

HIV infekce - Současné trendy v diagnostice, léčbě a ošetřovatelství (Jilich David, Kulířová Veronika): Soucasné trendy v diagnostice, lécbe a ošetrovatelství

Autor a popis:

Jilich David, Kulířová Veronika a kolektiv, Mladá Fronta, 176 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
256 Kč (320 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Přední čeští odborníci vám po delší době přinášejí komplexní publikaci na téma HIV/AIDS, neboť péče o HIV-pozitivní pacienty se dnes kvůli stále rostoucímu počtu infikovaných netýká jen specializovaných pracovišť, ale čím dál tím více proniká do všech zdravotnických a sociálních zařízení. Autoři si nekladou za cíl podat podrobný přehled dané problematiky, jde především o to srozumitelným způsobem poskytnout základní informace široké odborné veřejnosti, která s těmito pacienty může přijít do styku. V rámci 11 samostatných kapitol jsou probrány mj. historie infekce HIV, její výskyt a šíření v ČR, laboratorní diagnostika, patogeneze, klinika a průběh onemocnění, současné terapeutické možnosti, péče o HIV-pozitivní osoby a prevence přenosu HIV i dalších sexuálně přenosných infekcí. V závěru knihy se autoři věnují psychickým, sociálním a právním aspektům u HIV-pozitivních osob. Text je bohatě doplněn přehlednými schématy, tabulkami a zajímavou obrazovou dokumentací.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit HIV infekce - Současné trendy v diagnostice, léčbě a ošetřovatelství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s HIV infekce - Současné trendy v diagnostice, léčbě a ošetřovatelství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení HIV infekce - Současné trendy v diagnostice, léčbě a ošetřovatelství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na HIV infekce - Současné trendy v diagnostice, léčbě a ošetřovatelství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S HIV infekce - Současné trendy v diagnostice, léčbě a ošetřovatelství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / HIV infekce - Současné trendy v diagnostice, léčbě a ošetřovatelství