Hledej ve svém nitru - Nečekaná cesta k dosažení úspěchu, štěstí (a světového míru)

Kód: 2424404

Úplný název:

Hledej ve svém nitru - Nečekaná cesta k dosažení úspěchu, štěstí (a světového míru) (Tan Chade-Meng):

Autor a popis:

Tan Chade-Meng, Knižní klub, 288 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Chade-Meng Tan, jeden z prvních inženýrů firmy Google, ve svém díle Hledej ve svém nitru spojil prastarou praxi meditace bdělosti s moderním oborem emoční inteligence. Jeho zábavná a přínosná kniha je napsána jasně a srozumitelně. Cílem souboru cvičení a nástrojů, které Meng čtenáři postupně nabízí, je nejen umocnění osobního štěstí, ale i dosažení vyššího pracovního výkonu a zlepšení vztahů v osobním i profesním životě. Vážnost tématu zlehčují milé ilustrace a osobitý humor autora.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hledej ve svém nitru - Nečekaná cesta k dosažení úspěchu, štěstí (a světového míru) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hledej ve svém nitru - Nečekaná cesta k dosažení úspěchu, štěstí (a světového míru).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hledej ve svém nitru - Nečekaná cesta k dosažení úspěchu, štěstí (a světového míru) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hledej ve svém nitru - Nečekaná cesta k dosažení úspěchu, štěstí (a světového míru) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hledej ve svém nitru - Nečekaná cesta k dosažení úspěchu, štěstí (a světového míru) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Hledej ve svém nitru - Nečekaná cesta k dosažení úspěchu, štěstí (a světového míru)