Hloupý Honza v síti - Pohádky o počítačích a jiných kouzlech 21. století

Kód: 7321653

Úplný název:

Hloupý Honza v síti - Pohádky o počítačích a jiných kouzlech 21. století (Stoličný Peter):

Autor a popis:

Stoličný Peter, , 136 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
71 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pohádky o počítačích a jiných kouzlech 21. století

Hloupý Honza se v pohádkách nejčastěji vyskytuje na peci v chalupě nebo v blízkosti královských sídel, když je třeba zabít draka nebo vysvobodit princeznu. Ale svět se mění a chaloupek i královských sídel je už pramálo, proto se Hloupý Honza tentokrát vydal do světa internetu. Každý, kdo se tam vydá s ním, zjistí, že pohádkové příběhy se můžou přihodit i dnes každému z nás. Stačí, když budeme mít oči a srdce stále otevřené.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hloupý Honza v síti - Pohádky o počítačích a jiných kouzlech 21. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hloupý Honza v síti - Pohádky o počítačích a jiných kouzlech 21. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hloupý Honza v síti - Pohádky o počítačích a jiných kouzlech 21. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hloupý Honza v síti - Pohádky o počítačích a jiných kouzlech 21. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hloupý Honza v síti - Pohádky o počítačích a jiných kouzlech 21. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti do 10 let

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Beletrie pro děti do 10 let / Hloupý Honza v síti - Pohádky o počítačích a jiných kouzlech 21. století