Holčičí pravidla 5: Allie Finklová - Velký třpytkový podraz

Kód: 2423974

Úplný název:

Holčičí pravidla 5: Allie Finklová - Velký třpytkový podraz (Cabotová Meg):

Autor a popis:

Cabotová Meg, Knižní klub, 176 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Allie zuří - místo víkendu ve společnosti nejlepší kamarádky musí na neskutečně otravnou narozeninovou oslavu spolužačky, kterou nesnáší, a předstírat tam, že se baví ve společnosti jejích snobských přítelkyň. Pak ale zjistí, že tahle nepříjemná záležitost obnáší výlet limuzínou do speciálního obchodu, kde se můžete převléknout za filmovou hvězdu či upířího puberťáka nebo se účastnit skutečné módní přehlídky jako modelka! A navíc strávíte noc v luxusním hotelovém apartmá ve středu města. Možná to zas tak úplně otravná oslava nebude...
Nejlepší kamarádce to sice bude líto, ale kolikrát za život se člověk může projet v limuzíně? Allie má špatné svědomí, ale když trochu zalže, všechno bude v pořádku. Jenže pak oslava dopadne naprosto katastrofálně. Odváží se Allie porušit všechna svoje pravidla, aby se zachovala tak, jak jí velí svědomí?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Holčičí pravidla 5: Allie Finklová - Velký třpytkový podraz do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Holčičí pravidla 5: Allie Finklová - Velký třpytkový podraz.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Holčičí pravidla 5: Allie Finklová - Velký třpytkový podraz (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Holčičí pravidla 5: Allie Finklová - Velký třpytkový podraz bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Holčičí pravidla 5: Allie Finklová - Velký třpytkový podraz doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dívčí knihy

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dívčí knihy / Holčičí pravidla 5: Allie Finklová - Velký třpytkový podraz