Holka s tajemstvím - Skutečný příběh o lásce, naději a boji s nevyléčitelnou nemocí

Kód: 9047712

Úplný název:

Holka s tajemstvím - Skutečný příběh o lásce, naději a boji s nevyléčitelnou nemocí (Marek-Litvová Zuzana):

Autor a popis:

Marek-Litvová Zuzana, Ethanum, 0 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
160 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
 

„Holka s tajemstvím“ je pravdivým příběhem Zuzany, která už odmala toužila být zpěvačkou a tanečnicí. Měla k tomu všechny předpoklady. Její sny se ale rozplynuly jednoho říjnového dne roku 1989. Tehdy se dvanáctileté dívence ozvala nelítostná nemoc, která ji v následujících letech několikrát málem zabila! Její život se změnil v peklo. Tři roky se lékaři neúspěšně snažili nemoc diagnostikovat. Dokonce začali tvrdit, že školačka jen simuluje. Jejich nedbalostí pak skončila na invalidním vozíku. Přesto se prala s onemocněním jak lev a místo toho, aby jen seděla skrčená v koutě, začala pořádat koncerty pro děti Jedličkova ústavu a pronikla tak do světa šoubyznysu, světa, který od dětství milovala. V den jejích osmnáctin se nemoc ozvala tak, že skončila na ARO. Ač dříve v nemocnicích strávila měsíce, tenhle pobyt byl nejhorší. Ležela tam rok napojená na dýchací přístroje a kapačky… Byly chvíle, kdy už opravdu nechtěla žít! Pomohl jí až dopis od herce Jana Potměšila a píseň Karla Gotta.
Mohlo by se zdát, že příběh končí šťastně. Toto byla ale jen část Zuzanina životního příběhu, který je protkán několika setkáními se smrtí, láskou, nadějí, touhou, ale i zoufalstvím a bezmocí. Lze se poprat s nemilosrdným osudem a nevyléčitelnou nemocí? To se dočtete v této knize od Zuzany Marek Litvové - autorky, vypravěčky a hlavní hrdinky celého příběhu.

A jakou roli hrají v životě „Holky s tajemstvím“ Tereza Pergnerová, Monika Absolonová, Leona Machálková, Michal David, Pavel Kříž, David Koller a další? I to vám Zuzana bude vyprávět na stránkách této knihy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Holka s tajemstvím - Skutečný příběh o lásce, naději a boji s nevyléčitelnou nemocí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Holka s tajemstvím - Skutečný příběh o lásce, naději a boji s nevyléčitelnou nemocí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Holka s tajemstvím - Skutečný příběh o lásce, naději a boji s nevyléčitelnou nemocí (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Holka s tajemstvím - Skutečný příběh o lásce, naději a boji s nevyléčitelnou nemocí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Holka s tajemstvím - Skutečný příběh o lásce, naději a boji s nevyléčitelnou nemocí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Holka s tajemstvím - Skutečný příběh o lásce, naději a boji s nevyléčitelnou nemocí