Honzo, vstávej! aneb Vařime česky od rána do večera (Edice Apetit)

Kód: 8757519

Úplný název:

Honzo, vstávej! aneb Vařime česky od rána do večera (Edice Apetit) (kol.): aneb Varíme cesky od rána do vecera

Autor a popis:

APETIT, 164 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
236 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Všude dobře, doma nejlíp… Po kuchařce věnované italské, francouzské, asijské a řecké kuchyni je tady další přírůstek do edice Apetit na cestách - kuchařka plná tradičních českých receptů. Najdete v ní ty nejlepší recepty na pokrmy, které všichni milujeme a které voní dětstvím: na husté polévky, vývar s játrovými knedlíčky, luxusní svíčkovou, kuře na paprice, buřtguláš, ovocné knedlíky jako od babičky, koláče s drobenkou… Všechny jsou vyladěné k dokonalosti v redakční kuchyni Apetitu a doplněny tipy a triky od známých šéfkuchařů. Kniha o 160 stranách je rozdělena do 7 kapitol. Najdete v ní recepty na polévky, omáčky & knedlíky, masité pokrmy (pečenou kachnu, knedlo vepřo zelo, sekanou, karbanátky…), známé šlágry, jako je české rizoto, bramborák, knedlíky s uzeným masem, čočka nakyselo, ale i něco na zub - nepřekonatelné chlebíčky, játrovou paštiku a domácí housky, pomazánky… Nechybí ani hlavní sladká jídla, která nemají v žádné jiné kuchyni obdoby, a moučníky (bublanina, mramorová bábovka, jablečný štrúdl, makový závin…). Každá kapitola je uvedena servisní dvoustránkou, kde se dozvíte, jak správně nakupovat a použít typicky české suroviny, něco z málo z historie, ze života např. V. Vrabce, M. D. Rettigové, A. Kejřové a dalších gastro velikánů atd. Vychutnejte si s námi to nejlepší z naší kuchyně!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Honzo, vstávej! aneb Vařime česky od rána do večera (Edice Apetit) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Honzo, vstávej! aneb Vařime česky od rána do večera (Edice Apetit).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Honzo, vstávej! aneb Vařime česky od rána do večera (Edice Apetit) (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Honzo, vstávej! aneb Vařime česky od rána do večera (Edice Apetit) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 2).
 
 
 

S Honzo, vstávej! aneb Vařime česky od rána do večera (Edice Apetit) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Honzo, vstávej! aneb Vařime česky od rána do večera (Edice Apetit)