Hormonální jóga - Základní principy a cvičení umožňující praktickou aplikaci hormonální jó

Kód: 7336787

Úplný název:

Hormonální jóga - Základní principy a cvičení umožňující praktickou aplikaci hormonální jó (Schostak Monika):

Autor a popis:

Schostak Monika, Fontána, 164 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
327 Kč (428 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Hormonální přeladění v období přechodu může být u ženy doprovázeno nejen tělesnými změnami, ale může ji zavést doslova na horskou dráhu pocitů. Cvičení obsažená v této knize vám mohou pomoci zvládnout všechny malé i velké nejistoty tohoto nového životního období. Tato praktická příručka je určena především ženám, které už jsou obeznámeny s hormonální jógovou terapií a které by ji rády praktikovaly doma. Díky své rozsáhlé obrazové části a přehledné osnově se však může stát i samostatnou příručkou poskytující základní principy a umožňující praktickou aplikaci hormonální jógy. V knize najdete jednotlivá cvičení v přehledném uspořádání, jež bylo odzkoušeno léty praxe. Jednoduchá cvičení z antistresového programu vám opět dopomohou ke klidu. Každá žena je jiná. Z toho důvodu ukazuje Monika Schostak alternativy a varianty u každého jednotlivého cvičení a tím vám umožňuje sestavit si svůj vlastní individuální plán cvičení. Nechte si také ukázat v novém období svého života přírodní cestu k vnitřní rovnováze. Objevte nový cit pro své tělo, vnímejte novou energii!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hormonální jóga - Základní principy a cvičení umožňující praktickou aplikaci hormonální jó do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hormonální jóga - Základní principy a cvičení umožňující praktickou aplikaci hormonální jó.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hormonální jóga - Základní principy a cvičení umožňující praktickou aplikaci hormonální jó (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hormonální jóga - Základní principy a cvičení umožňující praktickou aplikaci hormonální jó bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hormonální jóga - Základní principy a cvičení umožňující praktickou aplikaci hormonální jó doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Hormonální jóga - Základní principy a cvičení umožňující praktickou aplikaci hormonální jó