Hra bez pravidel

Kód: 7507584

Úplný název:

Hra bez pravidel (Flynn Vince, Mills Kyle): Na Mitche Rappa ceká težký úkol, musí zachránit CIA...

Autor a popis:

Flynn Vince, Mills Kyle,, BB/art, 328 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
219 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Když Joe „Rick“ Rickman, bývalý zlatý chlapec zpravodajské služby, uskutečnil dokonale naplánovanou vlastizradu a ukradl agentuře obrovské množství nejdůvěrnějších dokumentů, neměla ředitelka CIA jinou možnost než proti němu nasadit svou nejdokonalejší zbraň: elitního tajného agenta Mitche Rappa.
Rapp zrádce rychle zlikvidoval, jenže se brzy ukázalo, že Rickman představuje pro Ameriku vážné nebezpečí i své po smrti. Jeho odstranění spustilo akci, kterou sám dopředu pečlivě naplánoval. Kompromitující údaje uložil na neznámém místě a teď je někdo podle jeho instrukcí rozesílá a osudově tak ohrožuje bezpečnostní zájmy Spojených států.
Začíná vysoká hra bez pravidel, neboť Američané i Pákistánci se za každou cenu snaží odhalit Rickmanovy komplice a získat zbytek tajných dokumentů, které postupně unikají na veřejnost. Jestliže se Spojené státy nemají stát rukojmím země, která touží být nejnovější jadernou velmocí, musí Mitch Rapp předběhnout, přelstít a porazit nejnebezpečnější protivníky, proti jakým se kdy postavil.

Po smrti Vince Flynna štafetu převzal spisovatel Kyle Mills a navazuje tam, kde skončil předešlý díl série Poslední muž.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hra bez pravidel do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hra bez pravidel.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hra bez pravidel (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hra bez pravidel bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hra bez pravidel doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Thrillery