Hra nejen na hory - Desková hra pro všechny hravé lidi, kteří se rádi smějí

Kód: 7173001

Úplný název:

Hra nejen na hory - Desková hra pro všechny hravé lidi, kteří se rádi smějí (Petráň Jan, Hofman Zdeněk):

Autor a popis:

Petráň Jan, Hofman Zdeněk, Jan & M, 0 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
397 Kč (439 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Tematická desková hra pro všechny hravé lidi, kteří mají rádi hory. Nacházíme se na krásných zasněžených horách a chceme se bavit. Máme lyže nebo snowboard a hory nám připravily spousty překvapení. Cílem hry je co nejvíce zabodovat na sjezdových tratích. Abychom se dostali na modrou, červenou nebo černou sjezdovku, potřebujeme dostatek peněz a energie. Přivydělat si můžeme v servisu, stavěním slalomu nebo úklidem sněhu. Energii získáme například, když si koupíme novou výbavu nebo lekci ve ski-škole. Vyberte si figurku snowboarďáka či lyžaře a bavte se na úžasné hrací desce, kterou pro vás nakreslil jedinečný ilustrátor a karikaturista Zdeněk Hofman. Hrací dobu si volíte sami, tzn., že se předem rozhodnete, do kolika finálních bodů chcete hrát. Pokud jste například tři hráči a budete sbírat body ze sjezdovek do čísla 18, může vaše hra trvat do 60 minut. Pokud se chcete bavit hraním hry celý večer, hrajte do nasbírání 30 bodů a více. Záleží to jen na vás. Hra je určena pro 2-6 hráčů Od 8 let výše Hrací dobu si volíte sami! Jedna krabice obsahuje: Skládací hrací plán 48 x 66 cm; 6 ks figurek; 2 ks hrací kostky; 74 ks peněz v různých hodnotách; 24 ks tematických karet; 87 ks karet energie v různých hodnotách; Blok A5 a 3 ks tužek; Pravidla v českém jazyce; A proč právě tuto hru? 1. Jediná desková hra s lyžařskou tématikou na našem trhu! 2. Vyrobeno v České republice! 3. Ilustroval Zdeněk Hofman!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hra nejen na hory - Desková hra pro všechny hravé lidi, kteří se rádi smějí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hra nejen na hory - Desková hra pro všechny hravé lidi, kteří se rádi smějí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hra nejen na hory - Desková hra pro všechny hravé lidi, kteří se rádi smějí (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hra nejen na hory - Desková hra pro všechny hravé lidi, kteří se rádi smějí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hra nejen na hory - Desková hra pro všechny hravé lidi, kteří se rádi smějí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Stolní hry

 
Knihkupectví / Hry a hračky / Stolní hry / Hra nejen na hory - Desková hra pro všechny hravé lidi, kteří se rádi smějí