Hříšná touha

Kód: 7222830

Úplný název:

Hříšná touha (Lanczová Lenka):

Autor a popis:

Lanczová Lenka, Víkend, 288 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
181 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

V románu Lenky Lanczové nechybí nic, co patří k životu současných studentů - problémy se školou, starosti s maturitou, muzika, přátelství, malé i větší zrady, touhy, pády, úlety a samozřejmě a především láska.
Tu velkou, opravdovou, prožívá Daniel, hlavní hrdina knihy, spolu se Sárou. Čtyři roky chodili na společné gymnázium, každý však do jiné třídy, a čtyři roky se míjeli.
Dan má spoustu kamarádů, kamarádek, zájmů a zálib - a především hudbu, pro kterou žije, a kromě toho, že si ho dívka jeho snů nevšímá, mu dohromady nic nechybí. Na konci čtvrtého ročníku se však přihodí něco, v co už ani nedoufal.
Sára, trochu povýšená a introvertní, naproti tomu žádná přátelství nevyhledává, už proto, že je „zadaná“, a jediné, po čem opravdu touží, je dostat se na vysokou školu, aby tak mohla změnit svůj život. Možnost změny však přichází ještě dřív...
Jenže ono to není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. HŘÍŠNÁ TOUHA je příběhem jedné velké lásky a nikdy nekončící touhy milovat a být milován.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hříšná touha do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hříšná touha .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hříšná touha (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hříšná touha bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hříšná touha doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy