Hrobka Ježíšovy rodiny - Objev, výzkum a důkazy, které mohou změnit dějiny

Kód: 2421966

Úplný název:

Hrobka Ježíšovy rodiny - Objev, výzkum a důkazy, které mohou změnit dějiny (kol.):

Autor a popis:

Jacobovici Simcha, Pellegrino Charles, Knižní klub, 240 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
198 Kč (248 Kč)
  / ks  
koupit
 

Simcha Jacobovici a Charles Pellegrino

Hrobka Ježíšovy rodiny

Objev, výzkum a důkazy, které mohou změnit dějiny


Do nedávna neexistoval jediný fyzický důkaz o existence jedné z největších postav západní civilizace... Jako blesk z čistého nebe tedy zapůsobila lavina důkazů dvou neúnavných badatelů. Simcha Jacobovici a Charles Pellegrino v této úžasné publikaci předkládají nezvratitelná fakta, jejichž existence přepisuje historii... Výsledky výzkumu obou autorů dokazují, že židovská hrobka z prvního století, nalezená roku 1980 v Talpiotu v Jeruzalémě, je hrobka Ježíše a jeho rodiny. A ještě větší vzrušení vyvolává to, co fyzický důkaz nalezený v této hrobce vypovídá o Ježíšovi, jeho smrti a jeho vztazích k ostatním příslušníkům rodiny pohřbeným na stejném místě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hrobka Ježíšovy rodiny - Objev, výzkum a důkazy, které mohou změnit dějiny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hrobka Ježíšovy rodiny - Objev, výzkum a důkazy, které mohou změnit dějiny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hrobka Ježíšovy rodiny - Objev, výzkum a důkazy, které mohou změnit dějiny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hrobka Ježíšovy rodiny - Objev, výzkum a důkazy, které mohou změnit dějiny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hrobka Ježíšovy rodiny - Objev, výzkum a důkazy, které mohou změnit dějiny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Křesťanství

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Křesťanství / Hrobka Ježíšovy rodiny - Objev, výzkum a důkazy, které mohou změnit dějiny