Hry k rozvoji sociálních kompetencí žáků 1. stupně ZŠ

Kód: 7367746

Úplný název:

Hry k rozvoji sociálních kompetencí žáků 1. stupně ZŠ (Lisá Elena): 1. stupne ZŠ

Autor a popis:

Kol., Portal, 128 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
149 Kč (195 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace obsahuje 32 her pro žáky ZŠ na pět různých komunikačních témat, která lze vybírat podle potřeb třídy či jiné skupiny dětí. Všechny zařazené aktivity autoři ověřili v praxi. Kniha chce napomoci učitelům, vychovatelům, příp. školním psychologům při práci se žáky, kteří mají problémy s komunikací s okolím, nerespektují společenská nebo skupinová pravidla, nedokážou se bránit ponižování apod. Ve hře si děti osvojují zásady dialogu a zdvořilosti v komunikaci, učí se naslouchat, odolávat případné manipulaci nebo zvládat impulzivitu druhých i svou vlastní. Prostřednictvím her lépe pochopí různé sociální role a pravidla či normy, jejichž dodržování je pro dobrou mezilidskou komunikaci nezbytné.
Autorky pracují ve Výzkumném ústavu dětské psychologie a patopsychologie v Bratislavě, který se zabývá především specifiky mentálního vývoje zdravých i postižených dětí a sociálním vývojem dětí a mládeže.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hry k rozvoji sociálních kompetencí žáků 1. stupně ZŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hry k rozvoji sociálních kompetencí žáků 1. stupně ZŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hry k rozvoji sociálních kompetencí žáků 1. stupně ZŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hry k rozvoji sociálních kompetencí žáků 1. stupně ZŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hry k rozvoji sociálních kompetencí žáků 1. stupně ZŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Hry k rozvoji sociálních kompetencí žáků 1. stupně ZŠ