Hubneme s rozumem v praxi - Glykemická kuchařka, jídelníček a tipy na celý den - 3. vydání

Kód: 8704939

Úplný název:

Hubneme s rozumem v praxi - Glykemická kuchařka, jídelníček a tipy na celý den - 3. vydání (Málková Iva, Štochlová Jaroslava):

Autor a popis:

Málková Iva, Štochlová Jaroslava, Smart Press, 168 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
256 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nové, již 3. vydání úspěšné kuchařky z řady Hubneme s rozumem, která již byla zcela vyprodána.
Kniha obsahuje konkrétní tipy a recepty na snídaně, obědy a večeře se stejnou energetickou hodnotou (snídaně cca 1000 kJ, hlavní jídla cca 1500 kJ), které navíc mají výhodný poměr živin. V knize jsou i nápady na svačiny, nízkoenergetické mlsání a tipy, jak jíst mimo domov - nezbytné informace o energetické hodnotě a složení jídel v restauracích a jídelnách.
Oproti běžně předepsaným dietám zde čtenáři najdou mnoho variant konkrétních denních jídelníčků, které si sami jednoduše vyberou a připraví podle své chuti. Recepty jsou určeny těm, kteří chtějí bez pocitu hladu hubnout nebo si váhu udržet, je však jednoduché dotvořit jídlo pro celou rodinu. Nechybí ani sladkosti, moučníky a další zajímavé tipy na mlsání, neboť i ty si může hubnoucí osoba dopřát.
Kniha také seznamuje podrobně s glykemickým indexem potravin - jak ovlivňuje hubnutí, jaké potraviny vybírat, jak glykemický index snižovat. Obecně lze říci, že pokud budou dva lidé držet dietu o stejné energetické hodnotě, je pravděpodobné, že zhubne více ten, který bude jíst převážně potraviny s nižším glykemickým indexem.
Kuchařka navazuje na knihu Hubneme s rozumem, zdravě a natrvalo (Smart Press 2005) a je jejím praktickým doplňkem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hubneme s rozumem v praxi - Glykemická kuchařka, jídelníček a tipy na celý den - 3. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hubneme s rozumem v praxi - Glykemická kuchařka, jídelníček a tipy na celý den - 3. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hubneme s rozumem v praxi - Glykemická kuchařka, jídelníček a tipy na celý den - 3. vydání (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hubneme s rozumem v praxi - Glykemická kuchařka, jídelníček a tipy na celý den - 3. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hubneme s rozumem v praxi - Glykemická kuchařka, jídelníček a tipy na celý den - 3. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Hubneme s rozumem v praxi - Glykemická kuchařka, jídelníček a tipy na celý den - 3. vydání