Hubněte ve spánku - Kuchařka - 150 receptů inzulinové dělené stravy na snídani, oběd i več

Kód: 2491110

Úplný název:

Hubněte ve spánku - Kuchařka - 150 receptů inzulinové dělené stravy na snídani, oběd i več (Pape Detlef, Schwarz Rudolf, Trunz-Carlisi Elmar, Gillessen Helmut):

Autor a popis:

Pape Detlef, Schwarz Rudolf, Trunz-Carlisi Elmar, Gillessen Helm, Ikar, 144 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kuchařská kniha k programu hubnutí ve spánku přináší více než 150 nových, nápaditých receptů s vyváženou skladbou látek, které jsou potřebné ke zdravé a snadné redukci hmotnosti. Recepty na snídaně a obědy umožňují bohatou volbu a pochutnávat si můžete i večer, protože pokrmy jsou sestaveny speciálně pro čas před spaním. A navíc: U receptů najdete návrhy jak jídlo bez velké námahy a rychle proměnit na "normální stravu".

Nahlédnout do Hubněte ve spánku - Kuchařka - 150 receptů inzulinové dělené stravy na snídani, oběd i več Nahlédnout do Hubněte ve spánku - Kuchařka - 150 receptů inzulinové dělené stravy na snídani, oběd i več

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hubněte ve spánku - Kuchařka - 150 receptů inzulinové dělené stravy na snídani, oběd i več do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hubněte ve spánku - Kuchařka - 150 receptů inzulinové dělené stravy na snídani, oběd i več.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hubněte ve spánku - Kuchařka - 150 receptů inzulinové dělené stravy na snídani, oběd i več (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hubněte ve spánku - Kuchařka - 150 receptů inzulinové dělené stravy na snídani, oběd i več bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hubněte ve spánku - Kuchařka - 150 receptů inzulinové dělené stravy na snídani, oběd i več doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Hubněte ve spánku - Kuchařka - 150 receptů inzulinové dělené stravy na snídani, oběd i več