Hudební výchova - učebnice pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázi

Kód: 7238901

Úplný název:

Hudební výchova - učebnice pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázi (kol.): ZŠ a VG

Autor a popis:

FRAUS, 88 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
134 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Učebnice hudební výchovy pro 6.-7. třídu obsahově vychází z RVP/Umění a kultura a rozvíjí kompetence žáků po stránce vokální, instrumentální, hudebně pohybové i poslechové. Světem hudby provází žáky příběh začínající kapely, jejíž jednotliví členové objevují zákonitosti hudby, učí se hrát na různé hudební nástroje a nechávají se inspirovat klasickou i současnou hudbou různých žánrů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hudební výchova - učebnice pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hudební výchova - učebnice pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hudební výchova - učebnice pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hudební výchova - učebnice pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hudební výchova - učebnice pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Hudební výchova - učebnice pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázi