Hurá na kajak! - Velké vodácké dobrodružství podle fotografií Ladislava Sitenského

Kód: 8680322

Úplný název:

Hurá na kajak! - Velké vodácké dobrodružství podle fotografií Ladislava Sitenského (Rezková Milada, Urbánek Lukáš): Velké vodácké dobrodružství podle fotografií Ladislava Sitenského

Autor a popis:

Rezková Milada, Urbánek Lukáš, Labyrint, 128 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
241 Kč (345 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Nová kniha autorského týmu Doktora Racka s neznámými fotografiemi Ladislava Sitenského. Prach a volovo! Nevíte, kam za pořádným dobrodružstvím? Vyprávění o vodácích vás - suchozemské krysy - zanese mezi pádla, kotlíky a stanové kolíky. Probubláte peřejemi, žbluňk, až doplujete na místo, kde… asi straší! Po proudu i proti proudu glogloglo! Nikdy vás nenapadlo, k čemu slouží upírům jejich špičáky? Netradiční grafická úprava Jakuba Kaše. Kniha pro malé i velké čtenáře.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hurá na kajak! - Velké vodácké dobrodružství podle fotografií Ladislava Sitenského do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hurá na kajak! - Velké vodácké dobrodružství podle fotografií Ladislava Sitenského.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hurá na kajak! - Velké vodácké dobrodružství podle fotografií Ladislava Sitenského (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hurá na kajak! - Velké vodácké dobrodružství podle fotografií Ladislava Sitenského bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hurá na kajak! - Velké vodácké dobrodružství podle fotografií Ladislava Sitenského doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Hurá na kajak! - Velké vodácké dobrodružství podle fotografií Ladislava Sitenského