Hustej nářez - Bratrstvo krve 1 - CDmp3 (Čte Richard Fiala)

Kód: 7425316

Úplný název:

Hustej nářez - Bratrstvo krve 1 - CDmp3 (Čte Richard Fiala) (Kotleta František): Bratrstvo krve 1

Autor a popis:

Kotleta František, Epocha, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
150 Kč (215 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Zemi obsadili mimozemští agresoři, tzv. kartani. Invaze proběhla hladce, takže se emzáci domnívají, že mají situaci pod kontrolou. Netuší, jak hluboce se mýlí. Tahle modrá planeta má totiž už pěknou řádku staletí své vlastní pány. Jen se většinou drží v pozadí… Říkají si Bratrstvo krve - tajná organizace upírů, tvorů o dost rychlejších, silnějších a nemilosrdnějších než kterýkoliv člověk, takže zabít je není vůbec jednoduché. Pročež kartani mají velký problém, Houstone. A tak, zatímco obyčejní lidé dál prožívají své obyčejné životy, emzáci a Bratrstvo krve si jdou po krku. A běda tomu, kdo se jim připlete do cesty. A tak začíná šílená jízda plná krve, utrhaných končetin a mrtvých těl všeho druhu. Prostě Hustej nářez… Kotletův román je nabitý akcí a adrenalinem. Jeho děj uhání zběsilým tempem, takže hlavní hrdina skoro ani nemá čas, aby se pořádně napil (krve). Musí sebou totiž pořádně mrsknout, pokud chce stihnout všechna dobrodružství, která na něj autor nastražil. Nyní si můžete Hustej nářez vychutnat novým, jedinečným způsobem. Audioknihu velmi působivě namluvil herec Richard Fiala - příběh v jeho podání získává zcela nový rozměr a stojí za poslechnutí, i kdybyste knihu uměli nazpaměť. Téměř devítihodinový audio zážitek si navíc na rozdíl od tištěných písmenek můžete vzít kamkoliv, třeba do auta k řízení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hustej nářez - Bratrstvo krve 1 - CDmp3 (Čte Richard Fiala) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hustej nářez - Bratrstvo krve 1 - CDmp3 (Čte Richard Fiala).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hustej nářez - Bratrstvo krve 1 - CDmp3 (Čte Richard Fiala) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hustej nářez - Bratrstvo krve 1 - CDmp3 (Čte Richard Fiala) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hustej nářez - Bratrstvo krve 1 - CDmp3 (Čte Richard Fiala) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Hustej nářez - Bratrstvo krve 1 - CDmp3 (Čte Richard Fiala)